Besöksadress

Junibacken
Galärvarvsvägen 8
115 21 Stockholm

Tel (växel): 08-587 230 00

Fakturaadress

Sagolekhuset Junibacken AB
Kund-id FSX3552
FE 301
105 69 Stockholm

Fakturor mailas till Inbox.lev.956877@arkivplats.se.

Vårt organisationsnummer är 556462-6298.

Våra medarbetare

Ledningsgrupp

Fredrik Björlin

Food & Beverage Manager

073-687 67 08 fredrik@junibacken.se

Kajsa Medin Hansen

VD

kajsa@junibacken.se

Sandra Axell Katouzi

Kommunikation- och marknadschef

070-754 22 43 sandra@junibacken.se

Sanna Pedersen

Verksamhetschef

073-320 45 49 sanna.pedersen@junibacken.se

Museet

Oskar Karlsén

Fastighetsansvarig

070-799 66 00 oskar.karlsen@junibacken.se

Sara Andersson

Publikchef

070-860 36 21 sara.andersson@junibacken.se

Restaurang och festvåning

Fredrik Björlin

Food & Beverage Manager

073-687 67 08 fredrik@junibacken.se

Rasmus Larsson

Restaurangchef

070-240 89 04 rasmus.larsson@junibacken.se

Ensemble

Caspian

Spelar Tommy

David Krafft

Skådespelare

Elma

Spelar Pippi Långstrump

Emilia

Spelar Annika

Emmelie Rosenberg

Skådespelare

Jennifer

Spelar Annika

Juni

Spelar Pippi Långstrump

Leah

Spelar Annika

Mikael Kallin

Konstnärlig ledare och regissör

070-327 78 58 mikael.kallin@junibacken.se

Signe

Spelar Pippi Långstrump

Tuva

Spelar Annika

William

Spelar Tommy

Wilmer

Spelar Tommy